Tworzenie przestrzeni biura | Kontakt | Tworzenie przestrzeni biura
25
page-template-default,page,page-id-25,ajax_fade,page_not_loaded,,select-child-theme-ver-1.0.0,select-theme-ver-3.4,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12.1,vc_responsive
Karolina_J_Dudek

Karolina J. Dudek

info@tworzeniebiura.edu.pl

Doktor nauk społecznych w zakresie socjologii, absolwentka Szkoły Nauk Społecznych przy IFiS PAN, studiów podyplomowych Instytutu Polonistyki Stosowanej UW, zarządzania i stosunków międzynarodowych w Szkole Głównej Handlowej, etnologii na Uniwersytecie Warszawskim.

Konsultant i menedżer. Współpracuje z architektami przy tworzeniu biur. Wykorzystuje interdyscyplinarne podejście do wspomagania procesów planowania, projektowania i organizowania przestrzeni. W latach 2013-2015 realizowała w Instytucie Filozofii i Socjologii PAN projekt Tworzenie przestrzeni biura. Narracje, obrazy, wyobrażenia dofinansowany przez Narodowe Centrum Nauki.

Brała udział w projektach badawczych realizowanych w Instytucie Etnologii i Antropologii Kulturowej UW, Instytucie Socjologii UW oraz w Instytucie Filozofii i Socjologii PAN, m.in. jako badacz, koordynator, web designer, science communicator, redaktor, tłumacz, fotograf.

http://pl.linkedin.com/in/karolinadudek